Ana Sayfa / MEDYA / Kısmetse Olur Adnan Neden Yok? Ameliyat mı Oldu? Neyden Ameliyat oldu?

Kısmetse Olur Adnan Neden Yok? Ameliyat mı Oldu? Neyden Ameliyat oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlana Kısmetse Olur evine geri dönen Adnan ve Didem çifti hayranlarını sevindirdi. Evi terkederek sevenlerini çok üzen Adnan ve Didem çifti için, programın sunucusu Seda Akgül ne zaman isterlerse dönebilirler diyerek açık kapı bırakmıştı.

Kısmetse Olur Evi’nden Adnan Ameliyat Oldu

Kısmetse Olur evinde Tuğçe ile aralarında tartışma yaşanan Didem, bu olaya çok üzülmüştü. Tuğçe’nin uyarı almasına sebep olan tartışma da Adnan, nişanlısını daha fazla üzgün görmeye dayanamayarak evden ayrılmayı teklif etti. Didem Adnan’ın teklifini kabul edince, çift programı elele terketti. Adnan ve Didem aşkını destekleyen hayranları onların ayrılık kararına çok üzülürken, çift eve dönüş kararı aldı.

Bunca zamanki emeklerini boşa çıkarmak istemediklerini ve programın sonuna kadar evde kalmak istediklerini açıkladılar. Bu hafta hastaneye yatan Adnan Kısmetse Olur evinde görünmeyince sevenlerini yine merakta bıraktı. Adnan, burun ameliyatı olmak için yattığı hastanede sosyal medya üzerinden resimlerini paylaşarak hayranlarının içini rahatlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir