Kısmetse Olur Gong Sesi Ne Zaman Çalacak? Yeni Sezon Devam Edecek mi

Nisan 30, 2017, 11:40

Kanal D ekranlarının severek izlenen yarışması Kısmetse Olur, 30 Nisan 2017 Pazar günü finali yayınlanmayacak. İzleyiciler Kısmetse Olur finalinin ne zaman yapılacağını merakla bekliyor.

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik yarışması Kısmetse Olur 30 Nisan Pazar günü final bölümü yayınlanmayaycak. Ohal kapsamında Resmi Gazete’de yayımlanan yen, KHK ile evlilik programları yayından kaldırıldı. Televizyon ve radyo kanalllarında arkadaş bulmaya ve tanıştırmaya yönelik programlara artık yer verilmeyecek. Kısmetse Olur yarışmasının yapımcısı Haluk Şirin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Kısmetse Olur programının akibetini izleyicilerine duyurdu.

“İlk günden bu yana verdiğiniz tüm desteklere çok teşekkür ederiz. Kısmetse Olur yeni yasal düzenleme ile yayından kaldırılmıştır.” açıklamasında bulunan Haluk Şirin, Kısmetse Olur yarışmasının izleyicilerini üzdü.

Kısmetse Olur Yarışmasında Final Yapılacak Mı?

Kısmetse Olur yarışmasında 30 Nisan Pazar günü yapılacak olan final bölümünün yayınlanmayacağının duyurulması üzerine izleyiciler finali görüp göremeyeklerini merak etti. İki yıldır büyük bir ilgiyle izlenen Kısmetse Olur yarışmasının finalini görmek isteyen izleyiciler, bir açıklama bekliyor. Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu Seda Akgül bu konu hakkında bir açıklama yapmazken ,program yapımcısı Haluk Şirin sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.Kısmetse Olur yarışmasının yeni açıklanan KHK kapsamında bugünden itibaren yayın hayatına son verilmiştir duyurusunda bulundu. 

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.