Kısmetse Olur Oy ver – Oylamaya Katıl Yarışmacını Destekle

Nisan 30, 2017, 10:46

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni programı Kısmetse Olur devam ediyor. Finale doğru koşar adım ilerleyen programda izleyenler ise oylamaya katılarak yarışmacılarını destekleyebiliyorlar.

Geçtiğimiz sene başladığı günden bu yana büyük fırtınalar estiren ve reyting rekorları kıran Kısmetse Olur ikinci sezonunda da başarılı bir şekilde devam ediyor. Gelin ve damat adaylarını bir araya getiren, heyecanlı aşk hikayelerine, büyük kutuplaşmalara ve dostluklara imza atan programın izleyicileri ise bir an olsun programdan kopmuyorlar. Evde bulunan yarışmacı adaylarının evde kalıp kalmamalarını belirleyenler de yine izleyenler oluyor. Sıkı takipçiler yarışmacı adaylarını desteklemek üzere intenetten oylayarak evde kalmasını sağlıyor.

ADAYINIZI BELİRLEYİN ONU BAŞARIYA ULAŞTIRIN

Kanal D’nin yayınladığı programda izleyenlerin de programa bir yerden dahil olabildikleri program Kısmetse Olur’da oylamaya katılmak oldukça kolay. BU LİNK‘ten programın sayfasına giderek oylama seçeneğinden istediğiniz adayı destekleme hakkına sahip olabilirsiniz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.