Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Filmden İlk Görüntüler

Nisan 28, 2017, 09:14

Sabırsızlıkla beklenen Kurtlar Vadisi Vatan Filmi ile geri dönüyor. Vatan Film'inden ik görüntüler gelmeye başladı. Vatan filmi ne zaman vizyona girecek?

Türk televizyon tarihinde adını altın harflerle yazdıran Kurtlar Vadisi, yeni filmi ile izleyicilerinin karşısına çıkmayı bekliyor. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ile beyaz perdeye gelmeye hazırlanırken, başrol yine Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz’ın oldu. 

 Her bölümü rekor kıran Kurtlar Vadisi bu kez kendini sinema filmi ile hatırlatacak. 

 Kurtlar Vadisi Vatan Filmi Ne Zaman Vizyonda 

 İddialı gelişi ve izlenme rekorları kıracağı düşünülen Vatan Filmi’nin çekimleri Antalya’da başlandığı bilgisi gelmektedir. Filmden bazı fotoğraf kareleri yansırken, ne zaman vizyona gireceği de merak konusu olmaya başladı. 

kurtlar-vadisi-vatan-filmi

 Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen Kurtlar Vadisi Vatan filmi çok yakında sinemelarda olacak. Tam tarih şuan için verilmezken, çekimlere hızlı bir şekilde başlanıldığı belirtiliyor. Filmi eylül sonu, ekim başı vizyona sokmayı planladıkları bilgisini  veren Şaşmaz, bu sürecin 4 ile 8 hafta arasında olduğunu, sonrasında yeniden ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin startını vereceklerini kaydetti.

kurtlar-vadisi-vatan-2017

kurtlar-vadisi-yeni-film-1

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.