Anasayfa / Gündem / Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl? İzleyici yorumları!

Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl? İzleyici yorumları!

TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı ilk bölümü ile yine en merak edilen dizilerden bir tanesi oldu. Pek çok kişi Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl? İzleyiciler dizi hakkında ne yorum yaptı? sorularını araştırmaya başladı.

Oyuncu kadrosu ve konusu ile başlamadan önce en fazla araştırılan dizi olan TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı ilk bölümü ile izleyici ile buluştu. Dizinin ilk bölüm reytinglerinin ne kadar olduğunu araştıran pek çok kişi ise dizinin ilk bölümü sonrasında yapılan yorumlar ve izlenme rakamlarını merak ediyor.

Masumlar Apartmanı izlendi mi? Yorumlar nasıl?

15 Eylül 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinin ne kadar izlendiği ve hakkında yapılan yorumlar araştırılmaya devam ediyor.

Masumlar Apartmanı ilk bölüm özeti

Han, babası ve 3 kız kardeşi aynı evde yaşayan bir ailedir. Baba Hikmet geçirdiği krizler sonrasında ilaçlarını düzenli alması gereken, yorulmaması ve sinirlenmemesi gereken hasta birisidir. Han ise kendi şirketinin sahibi olan, oturdukları ev ve binanın sahibi olan kişidir. Han’ın aynı zamanda Safiye, Gülben ve Neriman adında 3 kız kardeşi vardır.

3 kız kardeşten Safiye anneleri tarafından kötü yetiştirildiği için psikolojik sorunları olan bir kızdır. Temizlik sorunları yaşayan Safiye evde bulunan her şeyi en az 3 – 4 defa yıkamaktadır.

Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl?

Dizide Safiye ilk bölümde ön plandadır. Evin en büyük kızı ve psikolojisi bozuk olduğu için kendisini Neriman ve Gülben’in annesi zanneder. Safiye kardeşlerine annesinin kendisine davrandığı gibi kötü davranmaktadır. Camların açılmasına bile izin vermeyen Safiye, abisi Han’ın evlenme düşüncesine bile çok sinirlenir. Annesi kendisine ne kadar kötü davransa da annesinin elbiselerini ve eşyalarını saklar. Aynı zamanda annesi gibi davranır onun gibi giyinir.

Tavsiye :  Kimsesizler dizisi Bambi kimdir?

Gülben ise yaşadığı travmalar nedeni ile ablasının sözünden asla çıkmayan hatta yatarken altını ıslatan bir kızdır. En büyük Safiye yüzünde psikolojik baskılara maruz kalmaktadır. Özgüveni neredeyse hiç olmayan ve ablasının baskılarına ağlayarak karşılık veren bir kızdır.

Neriman ise evin en küçük çocuğudur. 12. Sınıf olan Neriman sınıfından bir çocuğa aşıktır. Ancak çocuk onu görmez bile. Astım hastası olan Neriman, ablası Safiye’nin baskılarına en fazla maruz ev sakinidir.

Masumlar Apartmanı izleyici yorumları

Dizide İnci karakteri dedesi ve kardeşi ile birlikte yaşayan bir kızdır. Doğum gününde annesini kaybetmiş bu nedenle travma yaşamış olan İnci, yine doğum gününde sevgilisi Uygar tarafından yapılan evlilik teklifini reddeder. Eve giderken kaza yapan İnci’nin çarptığı kişi ise Han’dır. Han kolu incindiği için hastaneye gitmek ister İnci ise onunla beraber gider. İnci artık dedesi ve kardeşi ile yapamadığını düşünerek ertesi gün evini taşımaya karar verir. Taşındığı yer ise Masumlar Apartmanıdır.

Dizide bir diğer karakter ise Uygar’dır. Uygar İnci’nin takıntılı aşığıdır. İnci’ye evlenme teklifi etmesine rağmen ret cevabı alması ise onu çok üzer. Ancak İnci’nin peşini bırakmak istemez.

İlk bölümde dikkat çeken başka karakter ise Esra’dır. Esra İnci’nin en yakın arkadaşıdır. O kadar yakınlardır ki İnci Han’a çarptığında hastanede onları bekleyen ve yardımcı olan yine Esra’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir