Anasayfa / Gündem / Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine’nin hayatı!

Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine’nin hayatı!

Ekranların yeni dizisi olan Menajerimi Ara’da oyuncular duyurulmaya devam ediyor. Ünlü oyuncuların arasında güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Yaprak Medine ise araştırılmaya başlandı. Pek çok Menajerimi Ara bekleyeni ise, Menajerimi Ara Beren kimdir? Yaprak Medine kimdir? sorularını araştırıyor.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Menajerimi Ara oyuncuları duyurulmaya devam ediyor. Pek çok ünlü isim arasında güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Beren karakterini canlandıracak olan Yaprak Medine pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı.  

Menajerimi Ara dizisine katılan isimler sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Denizcan Aktaş gibi isimler bulunuyor.  

Menajerimi Ara Beren kimdir?

 

20’li yaşlarında genç bir kız olan Beren Türkiye’nin en tanınan isimlerinden bir tanesi olan Kıraç’ın biricik kızıdır. Annesi Mayda tarafından el bebek gül bebek büyütülen Beren kendi ayakları üzerinde durabilmek için Barış ile başrollerini üstlendiği bir dizide oynayacaktır. Güzelliği ile dikkatleri kısa sürede üzerine toplasa da şımarıklığı nedeni ile hem rol arkadaşı Barış’a hem de set ekibine zor anlar yaşatmaktadır. Barış, Beren’in şımarıklığından o kadar bıkmıştır ki çekimler biter bitmez setten kaçmaktadır. Beren ise hayatında her istediğini her zaman elde etmeye alışık olduğu için istediklerini elde etmek için ekstra çaba sarf etmektedir. Herşeyin ve herkesin etrafında dönmesini isteyen Beren herhangi bir kişi kendisi ile ilgilenmediği zaman aşırı sinirlenmektedir. Fark ettirmemeye çalışsa da içten içe Barış’a aşıktır.  

Yaprak Medine kimdir?

 

2020 yılı ile birlikte 24 yaşında olan Yaprak Medine 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ilk olarak modellik ile kendisine kariyer çizen Medine oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra ilk kez kamera karşısına geçecektir. Maskülen tarzda giyimi ile dikkatleri üzerine çeken Medine aksesuar kullanmayı da çok sevmektedir. Daha önce reklam filmlerinde görev alan Yaprak Medine Eti Karam Gurme ve Atasay gibi büyük reklam filmlerinde oynamıştır. Son olarak 2019 yılında H&M markasının reklam yüzü olarak görev almıştır.  

Kaynak : https://www.gursesgazetesi.com/medya-tv/menajerimi-ara-beren-kimdir-h39330.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir