Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Metin2 Efsanesi EdiLee Oyuna Geri Döndü

Metin2 Efsanesi EdiLee Oyuna Geri Döndü

Metin2 isimli online platformun efsane olarak adlandırılan oyuncularından EdiLee nicki ile bilinen Engin Bilir , Facebook’ta yer alan bir grubun ısrarı ile oyuna tekrardan giriş yaptı.

Metin2 oyununu oynayan oyuncular bu duruma hem Facebook üzerinden hemde Metin2 isimli oyun üzerinden büyük ilgi gösterdi.

Engin Bilir’in hesabı EdiLee ile bir sürü fotoğraf çektiren oyuncular aynı zamanda YouTube üzerinden bir çok video hazırladı ve paylaştı.

EdiLee geri döndü, EdiLee 2017 ve EdiLee Efsanesi 2017 adı ile paylaşılan videolar bir kaç saat içinde binlerce kişiye ulaştı.

Engin Bilir, Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ” Oyunda bir çok şey değişmiş, geri dönüp dönmeyeceğim belli değil. Bir grup Facebook adresimi bulmuş ve bana yazdılar.Çok ısrar etmelerinin üzerine kıramadım oyuna girdim ve kişisel hesabımdan ulaşılmaması adına EdiLee isimli facebook sayfasını açtım ” ifadelerini kullandı.

 

Bir çok hayranı ise EdiLee nickli hesaba görseller hazırladı. Metin2 hesabına yıllardır girmeyen bir çok kişi EdiLee hesabını görebilmek için oyuna akın etti. Bazı hesaplardan oyunun GM isimli yöneticilerine , “sen kimsin, EdiLee buradayken” gibi mesajlar yazıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir