Ana Sayfa / YAŞAM / Metrolar sabaha kadar hizmet verecek

Metrolar sabaha kadar hizmet verecek

Metrolar yoğun kar yağışından dolayı üşüten İstanbul’a ilk yardım için sabaha kadar hizmet verecek. Yaşanan bu doğal olay İstanbul’u gerçekten çok etkiledi. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi haberimizin ilerleyen satırlarında vereceğiz ama bugün geç saatlere kadar Marmaray’ın açık olacağı bilgisi ile birlikte aynı zamanda sizlere metroların sabah saatlerine kadar hizmet vereceğini de söyleyelim. İstanbul halkının rahat hareket etmesi için belediye bu önlemi aldı.

İstanbul’da hizmet veren metrolar yarın sabah saatlerine kadar hizmet verecek. Uzmanlar Cumartesi ve Pazar günü kar yağışının çok daha artacağı ve fırtına ile birlikte hayatı felç edeceğini söylüyor. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız kesinlikle Haber Yunus’u takip etmeye devam edin çünkü ilerleyen zamanlarda çok daha büyük bilgileri sizlere aktarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Şuan haberimizi yaparken trafik yoğunluğunun Anadolu Yakası için ortadan kalktığını ve trafiğin normal seyrinde olduğu söyleyelim. Birçok kişi evine ulaştı ama Avrupa’da halen uygulamalar kırmızı rengine bürünüyorlar. Metroların sabaha kadar hizmet vermesi özel arabası ile ulaşım sağlamayan insanların işine yarayacak. Çalışmalar devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir