Müge Anlı Fatma Demir’in cinayetinde Hidayet ve Necla birlikte İddiaları ve Şoke Eden Söylemler

Haziran 2, 2017, 18:00

Müge Anlı'nın sunduğu programda Fatma Demir cinayeti masaya yatırılmıştı. Kördüğüm için çözülme vakti geldi. Hidayet ve Necla'nın söylediği iddialar herkesi şok etti.

Geçtiğimiz günlerde Fatma Demir cinayeti dosyasını açan ve katili bulmadan da kapatmayı düşünen Müge Anlı, hergün yeni bir bilgiye ulaşıyor.  Şuan için tüm hedef gelin Necla’nın olduğu üzerine yoğunlaşırken, Hidayet ve babasının verdiği çelişkili ifadeler ise kafaları karıştırıyor. 

Talihsiz kadın Fatma Demir cinayeti için tüm şüpheliler mercek altına alındı. Cinayetin işlendiği gün Necla ve Hidayet bazı detayları gizledikleri düşünülüyor. Fatma Demir’in gelinleriyle sürekli kavga etmesi ve o günde tartışma yaşadıkları biliniyor. Bu sebepten dolayı yaşlı kadının katili gelin Necla olabileceği ihtimalleri ağır basıyor. 

Müge Anlı Cevaba Çok Yaklaştı

26 Nisan Çarşamba günü Hidayet ve Necla iddialara birlikte cevap verdiler. Hidayet ve Necla birlikte bu cinayeti işledikleri düşünülürken, Müge Anlı bu konuda onların üstüne giderek söyledikleri cümlelerden bir yol çizmeye çalışıyorlar.Müge Anlı ise tüm ihtimalleri değerlendiriyor ev bu dosyayı çözüme kavuşturmak istiyor. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.