Müge Anlı Yeni Bölüm Fatma Demir Cinayetinde Son Dakika Gelişmeleri Neler

Mayıs 22, 2017, 17:11

Samsun'da ölü olarak bulunan Fatma Demir'in cinayetinde son dakika gelişmeleri Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni bölümünde aktarıldı.

Ülkemizde yaşanan cinayetleri, gizli kalmış suçları ve kaybolan kişileri mercek altına alan Müge Anlı, Atv ekranlarında adalet için mücadele etmeye devam ediyor. Büyük ilgi uyandıran reality show tarzındaki programda ele alınan son cinayet ise ülke çapında ilgi uyandırdı. Samsun’da bir süre önce ölü olarak bulunan ve katilleri olarak iki gelininin işaret edildiği Fatma Demir’in cinayetinde son dakika gelişmeleri 10 Mayıs’ta ekranlarda yer aldı.

YENİ İDDİALAR GELİNİN KOCASINA OKLARI YÖNELTTİ

Fatma Demir’in esrarengiz ölümünün arkasında mesajlaşmaları ve kadın ile sorun yaşamaları ile dikkat çeken iki gelininin yer aldığı düşünülüyordu. Çeşitli sorgulara çekilen gelinlerin ardından köydeki halk ise Nejla isimli gelinin eşinin katil olabileceğini ortaya attı. Öte yandan Nejla da eşinin katil olabileceğini öne sürünce işler daha da karıştı. Cinayet henüz deşifre edilemedi ancak Anlı ve ekibi çalışmalarını sürdürüyor.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.