Ana Sayfa / GÜNDEM / Nefes kesen maçta millet tam destek oldu

Nefes kesen maçta millet tam destek oldu

Nefes kesen maçta millet tam destek oldu çünkü satışa çıkan biletlerin tümü satıldı. Dün gece TRT ekranlarında canlı olarak verilen şehitlere saygı maçında gerçekten nefes kesen kareler vardı. Bu maçın tekrarını sizde Youtube veya TRT web sitelerinden izleyebilirsiniz. Videoyu bulamayanlar yorum atarak yardım isteyebilirler. Vatandaşların hepsi stadyuma akın ettiler. Vodafone Arena’da yapılan bu maç sırasında her yaştan insan vardı. Her dinden insan vardı ama burada düşünceler birdi. Her şey şehit aileler içindi. Her şey şehit olan kahramanlarımız içindi. Onlar mezarlarında rahat yatsınlar çünkü biz onlardan geri kalanlara gözümüz gibi bakıyoruz.

Onlar vatanı korumaya çalışırken, güvenliği sağlamaya çalışırken, uyurken, dinlenirken teröristler tarafından öldürüldüler. Ama gün gelecek ve Türkiye teröristlerden temizlendiğinde gerçekten bizde diğer ülkelerin arasında başarımızı konuşacağız. Ülkemiz oldukça güvenli bir ülke olduğu için turist sayısında yine artış var ama konumuza geri dönerek nefes kesen maçtan bahsetmek istiyoruz. Türkiye’nin tek golünde tüylerimiz diken diken oldu çünkü bütün oyuncular asker selamı vererek bizi ağlattılar.

YEŞİL SAHALARDA ASKER SELAMI TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Yabancı kişiler bile Türkiye aşkı ile yanıp tutuşuyor. İstanbul’da yaşayan birçok yabancı futbolcu da maçın sonrasında ve bitişinde Türkiye’ye destek pozları verdiler. Bu pozlar bile bizi çok duygulandırdı ve daha fazla güç verdi. Maç sırasında açılan pankartlarda bize güç veren şeyler arasında oldular. Sizde bu aşamada verilen detayları kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir