Ana Sayfa / YAŞAM / O Ses Türkiye’nin başarısı durdurulamaz bir hal aldı

O Ses Türkiye’nin başarısı durdurulamaz bir hal aldı

O Ses Türkiye’nin başarısı durdurulamaz bir hal aldı ve başarı günden güne hızlanmaya başladı. Eğer sizde bu tarz haberleri merak ediyorsanız kesinlikle yaşam haberlerimizi sonuna kadar okumaya özen gösterin. İnternette bazen reyting sonuçlarına bakıyoruz ve sürekli olarak aramalara çıkıyoruz diyebiliriz. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı yarışma programını sonuna kadar izleyin.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan bu program en çok izlenen program oldu ama özeti bile üçüncü sıraya yerleşti. Bu ne anlama geliyor diye kendimize sorarsak Acun Ilıcalı’nın yüzünün geçtiği her program reyting rekorları kırıyor. Sadece 3 veya 4 program ile muhteşem rekorlara imza atan Acun Ilıcalı’nın satın aldığı TV8 kanalı ise sürekli olarak yükselmeye devam ediyor. Sizde bu kanalı izlemeye özen gösterin.

O SES TÜRKİYE YİNE BİRİNCİ OLDU

Reyting sonuçları o günün veya haftanın en çok izlenen dizi veya programlarını gösteriyor. Buda elbette kazancı çok etkiliyor. Reklam verenler bu verilere bakarak reklamlarını veriyorlar ve TV8 bu alanda başarılı bir çıkış yakaladı. Yıllardır Survivor, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz gibi birçok program ile üst sırada kalmayı ve reklam alarak kafada kalmayı çok iyi başardı. Başarılarının devamını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir