Ana Sayfa / DÜNYA / Obama bu haberi görünce çıldıracak

Obama bu haberi görünce çıldıracak

Obama üvey kardeşinin Trump’a oy verdiğini duyurduğumuz bu haberi görünce çıldıracak. Bütün destekleri ile iki başkan adayı arasındaki rekabet bütün hızıyla devam ediyor. Amerika’nın yeni başkanı kim olacak sorularına çok yakında yanıt bulacağız. Araştırmalar ve anketler Trump’ın başkanlık oylamasını kaybedeceği üzerinde duruyor ama elbette birçok isimde sözü geçiyor. Bu haberden sonra neler oluyor bilmiyoruz ama dış basından gelen bilgilere göre Obama’nın üvey kardeşi Trump için oy kullanacak.

Bu arada sizlere söylemek istediğimiz en önemli şeylerden birisi ise yaklaşık olarak 220 milyondan fazla kişinin oy kullanacağı ile alakalı olacaktır. Güvenliğin en üst düzeyde olacağı bu sandıkta yeni başkanın kim olacağı oldukça merak ediliyor. Başkanlık seçimlerinden hemen sonra doların tavan yapacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor diyebiliriz. Her hafta çok daha büyük rekabetin sürdüğü bu alanda çok daha büyük şeyleri başarmak adına artık bizde profesyonel olarak bir iş ortağı olacağız diyebiliriz.

Malik Obama ismindeki şahıs resmi sosyal medya hesaplarında kimin lehine oy kullanacağını söyledi. Çeyrek milyar kişi başvuru yapacak ama elbette bu tür sorularında cevapları oldukça merak ediliyor. İlerleyen haftalarda çok daha detaylı bilgi vereceğiz. Detaylar gelecek. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir