Anasayfa / Gündem / Payitaht Abdülhamid dizisinde Aliye Sultan karakterini Gökşin Saraç canlandıracak

Payitaht Abdülhamid dizisinde Aliye Sultan karakterini Gökşin Saraç canlandıracak

TRT ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 5. Sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni sezonunda yeni isimler oyuncu kadrosuna katılırken, bu isimlerden biri de Gökşin Saraç oldu. İzleyiciler Payitaht Abdülhamit Aliye Sultan, Gökşin Saraç kimdir sorusunu araştırmaya başladı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in 5. Sezon çekimleri başladı. Sevilen dizinin yeni sezonunda kadroya Gökşin Saraç katıldı. Gökşin Saraç dizide Aliye Sultan karakterini canlandıracak.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav ve Cem Özer gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye yeni sezonda birçok yeni isim katılacak. Bu isimler arasında İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı, Ali Buhara Mete, Burak Haktanır, Eren Dinler, Halit Karaata, ve Mesud Uz gibi isimler yer alıyor.

Tavsiye :  Arıza dizisindeki Nihan karakteri kimdir?

Diziye yeni katılan isimler arasında en dikkat çekeni ise Aliye Sultan karakterine hayat verecek olan Gökşin Saraç oldu. Dizinin sevenleri güzel oyuncuyu araştırmaya başladı. Payitaht Abdülhamid yeni sezona 120. Bölümüyle merhaba derken, yeni isimler yavaş yavaş ekranlara gelecek.

Payitaht Abdülhamit Aliye Sultan kimdir?

5. Murat’ın kızı Aliye Sultan Abdülhamid’in yeğenidir. Dizide Aliye Sultan karakterini Gökşin Saraç canlandıracak.

Gökşin Saraç kimdir?

Gökşin Saraç Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Bölümünden mezun olmuştur. Genç oyuncu Payitaht dizisiyle ilk ke kamera karşısına geçecek.

Kaynak : Gürsesgazetesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir