Ana Sayfa / DÜNYA / Polina Chursanova hastanelik oldu

Polina Chursanova hastanelik oldu

Polina Chursanova hastanelik oldu diyoruz çünkü son yayınladığı videoda tam anlamıyla hastalıktan sesi çıkmıyor. İnternetet oldukça büyük kitleye sahip olan ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğrenim gören ünlü Youtuber video başlangıcında Youtube partisinde üşüttüğünü dile getirdi. Bunun haricinde arkadaşları ile yaptığı parti sonucu sesi kısıldı. Bizi oldukça üzen bu olay sonucunda tek sevindiğimiz şey videonun gelmesi oldu. Eğer sizde bu haberi merak ediyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca bir çekiliş yapacağını ve hediyeler dağıtacağını da dile getirdi. Yeni yılda daha az yorulmak istediğini dile getiren Polina’nın bu yıl maddi olarak oldukça tokatlandığını dile getirdi. Eğer sizde bu tarz bir detayları merak ediyorsanız onu sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Kendi kanalında günlük hayatından oldukça büyük kesitleri bizlere aktardığı Youtube kanalı bir ev gibi olmuş.

POLİNA CHURSANOVA YENİ YIL İÇİN PLANLARINI ANLATTI

Çok yorulduğu ve yeni arkadaşlıklar kurduğunu da söylemeyi ihmal etmedi. Yeni yılda gezmeyi ve yeni yıllar keşfetmek istediğini söyledi. Ayrıca belirtmek gerekiyor ki yeni yıl partisi için hiçbir planın olmadığını söyledi. Çok fazla buluşma yapacağını söyledi ve hayranlar tam anlamıyla sevinçten bayılacaklardır. Yorumlarınızı esirgemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir