Ana Sayfa / GÜNDEM / QNB Finansbank Personel Alımı Duyurusu Yayınlandı

QNB Finansbank Personel Alımı Duyurusu Yayınlandı

Dünyanın sayılı bankalarının ortak çatısı, QNB ailesinin ülkemizdeki temsilcisi Finansbank, geride bıraktığımız yıl global bankacılığa attığı adımla sektöründe zirveye bir basamak daha yaklaştı.

QNB Finansbank Personel Alımı Duyurusu Yayınlandı!

Yurt genelinde birçok kurum ve kişinin çözüm ortaklığını üstlenen Finansbank, 9 Nisan 2017 tarihinde, tüm şubelerine çok sayıda personel alımı yapacağını duyurmuştu. QNB Finansbank resmi sitesi üzerinden yayınladığı bu duyuruda alımların yapılacağı departmanlara yönelik bilgilendirme paylaştı.

QNB Finansbank Personel Alımı Başvuru Şartları

Dünya bankalarından QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden yayınladığı duyuruda, alımların başvuru şartlarını da adaylar ile paylaştı. Paylaşılan bilgiler dahilinde alımların yapılacağı departmanlar ise; Müşteri Geri Kazanım, Müşteri Temsilciliği ve Tele Satış departmanları olarak açıklandı. 

Finasbank yayınladığı başvuru şartlarında ise öncelik olarak adayların, 28 yaşını doldurmuş önlisans mezunları arasından tercih edileceğini vurguladı. Ardından başvuru şartlarına erkek adaylar için askerliğin yapılmış ya da en az 2 yıl tecil bulunması durumunu ekleyen Finansbank, başvuruları ise 18 Nisan 2017 tarihinde başlattı. Son olarak başvuruları online olarak alan Finansbank, başvuru adresini ise yapmış olduğu duyuruda yayınladı.

QNB Finansbank Personel Alımı’na başvuru yapmak isteyen adaylar ise başvuru adresine BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir