Anasayfa / Gündem / Ramo dizisi geri dönüyor

Ramo dizisi geri dönüyor

Show TV ekranlarından yayınlanan ve erken final yapan Ramo dizisi geri dönüyor. Ramo dizisi hayranları Ramo dizisi ne zaman dönecek sorusunun yanıtlarını aramaya başladı.

Türkiye’nin en çok sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Ramo dizisi, geçtiğimiz sezon erken final yaparak hayranlarını üzmüştü. Erken final herkeste şok etkisi oluşturdu. Show TV ise Ramo dizisi gibi bir diziyi henüz bulamadı. Çünkü Ramo dizisi yüksek reyting oranları yakalanmıştı. Ramo dizisi geri dönme kararı aldı. Show TV ekranlarından yayınlanan ve erken final yapan Ramo dizisi geri dönüyor. Ramo dizisi hayranları Ramo dizisi ne zaman dönecek sorusunun yanıtlarını aramaya başladı.

Ramo Dizisi Ne Zaman Dönüyor?

Ramo dizisi çok yakın bir zamanda ekranlara geri dönecek. Geçen sezon Ramo dizisi 40. bölümde final yapmıştı. Bu final en çok konuşulan finaller arasında yer almıştı. Dizinin erken bitmesi herkesi üzüntüye boğuldu. Herkes hüngür hüngür ağladı.

Ramo dizisinin başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç oynuyordu. Bu oyuncular yeni projelere katıldı. Eylül ayında yeni diziler başlayacak. Ramo dizisi geri dönecek fakat bu oyuncuların yeniden Ramo dizisinde oynamaları mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir