Referandum Sandık Görevlisi Ücretleri Hala Ödenmedi Ne Zaman Ödenecek

Temmuz 19, 2017, 23:14

16 Nisan Anayasa değişikliği referandumunda sandık görevlisi olarak görev alan halk ve memurlar henüz sandık görevlisi ücretlerini alamadılar.

Bu aşamada ciddi bir pürüz çıktığından endişelenen sandık görevlileri ücretlerin ne zaman yatırılacağını merak ediyorlar. Referandum sandık görevlisi ücretleri ne zaman yatacak sorusunun cevabını arasalar da henüz yetkili bir mercii tarafından açıklama yapılmadı. Fakat önceki seçim ve referandumlarla kıyaslandığında 16 Nisan’ın ardından beklenen süreç Nisan sonu idi. Yani Nisan ayının son haftası ile Mayıs ayının ilk haftası arasında muhtemelen ödemeler yapılacak.

Dolayısıyla henüz Referandumda sandık görevlilerinin ücretleri ödenmedi demek için son derece erken. Sandık görevlisi ücretlerinin bu ay sonunda ödenmesi beklentiler arasında yer alıyor.

PTT ÜZERİNDEN ALINACAK

Net açıklamanın ise yine bu hafta içinde mutlak suretle yapılacağı düşünülüyor. Aynı zamanda referandum görevlilerine ücretler PTT üzerinden yatırılacak. Dolayısıyla kimliğinizi ibraz ederek çekebileceksiniz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.