Ana Sayfa / GÜNDEM / Rusların uçağı Karadeniz’e daldı

Rusların uçağı Karadeniz’e daldı

Rusların uçağı Karadeniz’e daldı ve son gelen bilgilere göre kimse kurtulamadı. Uçağın kalkmasının akabinde Suriye’ye giriş yapacağı biliniyordu. Karadeniz’den Suriye’ye geçecek olan ve içerisinde önemli insanları taşıyan Rus uçağının Karadeniz’de düştüğü son dakika olarak geldi. Tahminlere göre uçağın teknik nedenlerden dolayı su ile buluştuğu biliniyor. Araştırma ve kurtarma ekipleri çalışmalarını sürdürmeye devam ediyorlar ama sağ olarak kimsenin kurtulamadığı tahmin ediliyor.

ASKER TAŞIYAN UÇAK KARADENİZ’E ÇAKILDI

Bazı kişilerin bedenleri kurtarma ekipleri tarafından karaya çıkartılıyor ama Rus uçağında kimsenin kurtulmadığı tahmin ediliyor. Uçağın Karadeniz’in derin sularında olduğu tahmin ediliyor ve enkaz parçalarına ulaşılmaya çalışılıyor. Ek olarak bazı bilgilerin halen kamuoyuna aktarılmadığı söylemek istiyoruz. Uçaktaki kişi sayısı net olarak belli değil! Yani bazı kaynaklar 91 olarak gösterse de bazı kaynaklar bu olay sonucunda uçaktaki kişi sayısını 92 olarak söylüyorlar.

BİRÇOK ÖDÜL SAHİBİ İNSAN VARDI

Rusya’dan yapılacak açıklama bugün gelebilir ve bu açıklamanın akabinde gerekli bütün bilgilere ulaşabiliriz diye tahmin ediyoruz. Teknik arızadan dolayı düştüğü tahmin edilen uçağın kara kutusu her şeyi açıklayacak ama bugün akşam haberlerinde muhtemelen uçağın düşüş nedenini görebiliriz diye tahmin ediyoruz. Yorumlarınızı aktarmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir