Sağlık Bakanlığı Eş ve Sağlık Mazereti Sonuçları Belli Oldu

Nisan 19, 2017, 14:57

Sağlık Bakanlığı eş ve sağlık mazereti için yapılan başvuruların sonuçları belli oldu. Eş ve Sağlık mazereti sonuçları 19 Nisan 2017 tarihi itibari ile internet aracılığı ile duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı bugün yeni bir duyuru yayımladı. Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bugün yapılan açıklamada 74.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Mazeret kurası için daha önceden yapılan başvuruların sonuçları bugün açıklandı. Bu duyuruyu bekleyen çalışanlar eş ve sağlık mazereti için atama sonuçlarına ulaştılar.

Kişiler tercih başvurularını 20 Nisan 2017 tarihi itibariyle saat 18:00’a kadar Personel Sistemi üzerinden yapabilecekler.  Bugün açıklanan eş ve sağlık mazeretleri sonuçalrı liste halinde açıklandı.

Son Gün 20 Nisan 

Kısacası eş ve sağlık mazereti için tayin isteyen çalışanlar sonuçlara bugün ulaştıklarından dolayı hemen tercih haklarını da kullanmak istiyorlar. istedikleri tercihleri yapabileceklerinden dolayı yarına kadar vakitleri vardır. Saat 18:00’da bitecek olan tercihlerden sonra gerekli işlemler hızlı bir şekilde başlayacak. 

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.