Şampiyonlar Liginde Real Madrid’in Rakibi Kim Olacak?

Nisan 19, 2017, 11:42

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'in, çeyrek final rakibinin kim olacağı, şimdiden futbol tutkunlarının akıllarında soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final turunu tamamlayan Real Madrid’in yarı finale çıkmasının ardından, İspanyol Devi’nin rakibinin kim olacağı ise şimdiden tartışma konusu oldu.

Geride bıraktığımız sezonun Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid, bu sezon için ligde kıyasıya mücadele veriyor. Çeyrek final ilk karşılaşmasında Bayen Münih’i kendi evinde mağlup ettikten sonra aynı başarıyı, kendi evinde de yakalayan Real Madrid bir üst tura yani yarı finale yükseldi.

Real Madrid’in yanı sıra, Leicester City’yi benzer bir mağlubiyetle ekarte eden Atletico Madrid de yarı finale yükselen takımlar arasında yerini aldı.

Real Madrid’in Rakibi Kim Olacak?

Son çeyrek final karşılaşması olan, Bayen Münih’in rövanş maçına, 18 Nisan akşamı 21:45’te çıkan Real Madrid, Alman ekibi mağlup ederek yarı finale yükseldi. UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final eşleşmelerinin 21 Nisan Cuma günü saat 13:00’de yapılacak olması sebebiyle, İsponyol Devi’nin rakibi söz konusu tarihte belli olacak. 

 

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.