Ana Sayfa / DÜNYA / Samsung 2017’ye damgasını vuracak

Samsung 2017’ye damgasını vuracak

Samsung 2017’ye damgasını vuracak diyoruz çünkü bu yıl oldukça kötü zamanlar geçiren markanın yeni yılda yeni ar-ge çalışmalarının sonuç vereceğini düşünüyoruz. Konu ile ilgili olarak merak edilen detaylardan birisi ise çıkacak telefonlar oluyor. 2018 yılında Galaxy’nin S8 modellerinin çıkacağını düşünüyoruz ama bu duruma ek olarak ortaya çıkan bazı bilgilerin de detaylı bir şekilde ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Yeni çıkacak olan telefon modellerine baktığımızda oldukça değişik modellerin piyasaya çıktığını söyleyebiliriz. Ortama girdiğimizde ise telefonların genellikle A serisinde olduğunu söyleyebiliriz. Dünyanın en çok kazanan ve akıllı telefon satarak bu hazineye sahip olan Apple ile rekabete girmek için muhtemelen S8 modellerinin 2018 yılında ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Konu ile ilgili olarak merak edilenleri sizlere aktarmak için yapılması gereken detaylardan birisi genel olarak ortaya çıkan araştırmalar oluyor diyebiliriz.

SAMSUNG 2017’DE İSMİNİ TEKRAR ÖN PLANA ÇIKARACAK

Note 7 ile piyasada oldukça kötü bir anı bırakan Samsung’un bu sorunu ortadan kaldırdığı ama kaldırırken de çok para harcadığını söylemek istiyoruz. Yeni gelecek modellerde bu tür bir hata yapmayacak olan Samsung’un 2017 yılında kendisini tekrar ön plana çıkarması bekleniyor diyebiliriz. Eğer sizde Android kullanıyorsanız bu sene Samsung’un ismini ülkemizde oldukça fazla duyacaksınız diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir