Ana Sayfa / YAŞAM / Samsung yılbaşı için yine yapacağını yaptı

Samsung yılbaşı için yine yapacağını yaptı

Samsung yılbaşı için yine yapacağını yaptı diyoruz çünkü yapılan kampanya ile birlikte teknoloji ile yakından ilgilenenler gerçekten rahat bir nefes aldılar. Yeni yılda telefon alacaklar müjde yine dünyanın en çok telefon satan markalarından birisi olan Samsung’dan geldi. Eğer sizde bu kampanya ile alakalı bilgileri merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Samsung metroda ve bazı reklam panolarında yayınlandığı bilgilere göre Samsung 7 serisinden Edge serisini alana akıllı saat hediye ediyor.

Bu tür kampanyalar ile birlikte aslında teknoloji şirketlerinin yeni bir akım başlatmak istediklerini söyleyebiliriz. Eğer sizde bu tarz bir haberi merak ediyorsanız kesinlikle hemen bir Samsung mağazasına giderek konu hakkında çok daha detaylı bir bilgi edinin ki sizde yeni yıla girmeden kendinize bir hediye alın. Bu hediyenin sonucunda oldukça muhteşem bir şekilde ortaya çıkacak olan kutuların resimlerini ise bizlere atmayı unutmayın.

SAMSUNG OLDUKÇA KONUŞULAN BİR KAMPANYA YAPTI

Şirket tarafından yapılan bu hareket ile birlikte ülkemizde yeni yılda akıllı saat anlamında bir pazar açılacak. Samsung aslında bu pazarın kurulması ve akıllı saat satılması için bir adım atmış olacaktır diye tahmin edebiliriz. Eğer sizde konu ile ilgili bilgileri merak ediyorsanız bahsettiğimiz şeyleri sonuna kadar inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir