Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Samsung’un diğer modelleri de patlamaya başladı

Samsung’un diğer modelleri de patlamaya başladı

Samsung’un diğer modelleri de patlamaya başladı diyoruz çünkü bazı medya organlarında ‘J’ modellerinin de başladığı olayı ortaya çıktı. Bu durum gerçekten herkesi şaşırttı ama aynı zamanda oldukça büyük düşüncelerin ortaya çıktığını düşünüyoruz. İnternette zaten konu ile ilgili olarak çok daha detaylı bilgi bulabilirsiniz ama sizlere söylemek istediğimiz şeylerden birisi kesinlikle oldukça kolay olacaktır diyebiliriz. Bu bilgilerin yanında ayrıca söylemek istediğimiz en düzenli şeylerden birisi elbette Samsung’un piyasa değeri olacaktır.

Telefonların yazılımsal bir hatadan veya bataryadan dolayı patladığı düşünülüyor ama elbette Samsung konu ile ilgili detaylı bir açıklamaya kendi resmi web sitesinde yer vermişti. Bunun yanında Note 7 ile tam anlamıyla ön sipariş rekoru kıran şirket patlama haberlerinden sonra oldukça büyük bir düşüş yaşadı. Bundan sonra ise çok rahat bir şekilde sistem araştırması yapmak çok daha zor bir seviyeye işaret etti. Samsung’un ilerleyen zamanlarda çok daha rahat bir şekilde sistem araştırması yapması bekleniyor. Konu ile ilgili olarak araştırmalar devam ediyor.

Son olarak Samsung’un ilerleyen zamanlarda yeni çıkacak telefonlarında uzun kullanım testini ortaya çıkarması gerekiyor. Eğer bu testler yapılırsa bu tür olaylar meydana gelmez ve Samsung’un değeri bir anda düştüğü gibi bir anda yükselmeye devam eder. Eğer sizde bu tarz düşünceleri merak ediyorsanız kesinlikle verdiğimiz bütün detayları sonuna kadar okuyabilir ve hemen akabinde birçok detay için araştırmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir