Anasayfa / Bilgi / Şans Kapıyı Çalınca Berna Keklikler kimdir?

Şans Kapıyı Çalınca Berna Keklikler kimdir?

Ekranların sevilen yarışması Şans Kapıyı Çalınca izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. İzleyiciler Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının sunucusu Berna Keklikler’in kim olduğunu merak etmektedir.

Şans Kapıyı Çalınca yarışması izleyenlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Ekranların sevilen yarışması Şans Kapıyı Çalınca izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. İzleyiciler Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının sunucusu Bena Keklikler’in kim olduğunu merak etmektedir.

Bena Keklikler Kimdir?

ATV ekranlarından yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca yarışması izleyenlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Ekranların sevilen yarışması Şans Kapıyı Çalınca izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. İzleyiciler Şans Kapıyı Çalınca yarışmasının sunucusu Bena Keklikler’in kim olduğunu merak etmektedir.

Yarışmanın sunucu Bena Keklikler, 25 Şubat 1989 yılında Almanya’da doğdu ve büyüdü. 5 yıl sonrasında İstanbul’a taşındı. Şu an kardeşi ile beraber yaşıyor. Ayrıca ekonomi eğitim alıyor. Daha önce Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany adlı güzellik yarışmasını kazandı. Sunuculuk ve modellik yapıyor. 61 kilodur ve 1.76 boyundadır. Ayrıca balık burcuna mensuptur. Crunch, fitness ve yüzme sporlarıyla uğraşmaktadır. Agent menajerlik çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Bena Keklikler’in Oynadığı Yapımlar

  • Göz6
  • Survivor
  • Yasak Elma-Gülden

Bena Keklikler’in Sevgilisi 

Şu anda başarılı oyuncu ve sunucunun sevgilisinin olmadığını biliyoruz. Bundan 3 sene önce Levent Ayhan adlı kişiyle denizde görüntülendi. Ancak bu kişinin arkadaşının babası olduğunu ifade etti.

Sosyal medyada da oldukça aktif olan Bena Keklikler, takipçileriyle sık sık etkileşimde bulunmayı sevmektedir. Resmi Instagram hesabında 150 kadar görsel paylaştı. Kendisinin ayrıca 332 bin takipçisi de vardır. Günden güne takipçileri hızlı bir şekilde artmaktadır. Başarılı oyuncu ve sunucunun Instagram adresi @benakeklikler olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir