Ana Sayfa / EĞİTİM / Şehit ailelerine yeşil sahalardan büyük yardım geldi

Şehit ailelerine yeşil sahalardan büyük yardım geldi

Şehit ailelerine yeşil sahalardan büyük yardım geldi diyoruz çünkü dün gece oynanan şehitlere yardım maçında yaklaşık olarak 50 milyon TL gelir sağlandı. Bu gelirin hepsi direkt olarak şehit ailelerine bağışlanacak. Eğer sizde destek vermek istiyorsanız resmi web sitelerinden şehitlere yardım için açılan hesaplara yardımlarınızı yapabilirsiniz. Yapılan yardımın 50 milyondan fazla olduğunu da söylemek istiyoruz. Türkiye olarak yapılan yardımın gücünü görebiliyor musunuz?

Biz diğerleri gibi değiliz. Bizim milletimiz gerçekten çok iyidir ve vatanseverdir. Allah bizi her zaman böyle bir devlet, millet ve Türkiye yapsın diyerek haberimize devam ediyoruz. Hiç tanımadığımız ailelere milyonlar lira destek sağladık. Küçük büyük destek olan herkesten Allah razı olsun. Burada aslında tanımadığımız diyoruz ama çocuklar hepimizin çocukları, anneler hepimizin annesidir. Onlar bizim canımız, onlar bizim milletimiz. Şehit olan herkesin ailesi bizim ailemizdir.

ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK OLDULAR

Bunun haricinde birçok şirket ve ünlü isim gerçekten büyük yardım yaptılar. Bu müsabakaya sponsor olan ve bağış yapan onlarca büyük şirketin logoları da saha içi panellerde yansıtıldı. Acunmedya’dan Çaykur’a kadar birçok büyük veya küçük ölçekte işletme şehitlerin ailelerine destek oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir