Anasayfa / Gündem / Sen Çal Kapımı dizisindeki kaan karakteri diziden neden ayrıldı?

Sen Çal Kapımı dizisindeki kaan karakteri diziden neden ayrıldı?

İsmail Ege Şaşmaz’ın canlandırdığı Kaan Karadağ karakteriyle sevilen diziden ayrıldı mı? Hayranları oyuncunun diziden ayrıldığı konusundaki söylentileri ortalıkta dolaşmaktadır. Başarılı oyuncu diziden ayrıldı mı? Diziden ne için ayrıldı?

Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan karakterine hayat veren İsmail Ege Şaşmaz dizisinden ayrılma sebebi ne? Başarılı oyuncu başka bir dizi veya film ile mi anlaşmaya vardı? Serkan’ın çok yakın arkadaşı olan ancak son yıllarda düşman haline gelen Kaan, sürekli zayıflatmaya çalışarak anlaşmaları bozmaya ve Serkan’ı mahvetmeye çalışıyor. Bu yüzden gözünü kırpmadan her türlü kötülüğü yapmaktadır.

Kaan Karadağ daha önce yeşil otel projesi için Serkan’ın arazisini satın almıştı. Daha sonra Eda ile olan nişan sözleşmesini medyaya açıkladı. Sonunda, yalnızca Eda’da bulunan ve hala intenette ucuza satılan özel olarak tasarlanmış bir avizenin fotoğraflarını gizlice çekti. Kendisini kötülükten nefret ettiren Kaan Karadağ, son işiyle seyirciyi ve Melo’yu çok kızdırarak gösteriden ayrıldı.

Ankara’da özel olarak tasarlanmış avizenin fotoğrafını çekmek için Eda’nın yakın arkadaşı Melo ile görüştü, onu seviyormuş gibi yaparak evlerine girdi ve Eda’nın arşivlerinden avizenin fotoğraflarını çekti. Sonuç olarak avize ucuzdur ve intenette satılmaya devam etmektedir. Serkan’ın hazırladığı (kendisine hatırı sayılır bir gelir getirecek olan) avize işi sekteye uğramış olsa da, gerçekler ortaya çıktı Melo ve tüm izleyiciler Kaan Karadağ’ın gerçek yüzünü gördü. Melo gerçeği öğrendikten sonra Kaan Karadağ ile bir daha görüşmemeye karar verdi. Kaan Karadağ diziden böyle ayrıldı.

Tavsiye :  Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine'nin hayatı!

İsmail Ege Şaşmaz Sen Çal Kapımı Dizisinden Neden Ayrıldı?

İsmail Ege Şaşmaz son dönemlerde başarılı ve aranan bir oyuncu … Bu yakışıklı oyuncu daha önce başka projelerde yer alsa da Kaan Karadağ’ın “Sen Çal Kapımı” dizisindeki son performansı. Dizide hırsızlığı ve Serkan’ın rakibi iş adamını anlattı. Senaryodan dolayı “Sen Çal Kapımı ” dizisini bitirdi. İsmail Ege Şaşmaz Kapıyı Oynat dizisinden ayrıldığından beri herhangi bir olumsuzluk, tartışma olmadı. Oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarının yeniden seyirci ile buluşmasını ve tekrar seyirci karşısına çıkmasını umuyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir