Ana Sayfa / MEDYA / Seni Kimler Adıl Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Hangi İl ve Semtte

Seni Kimler Adıl Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Hangi İl ve Semtte

Atv ekranlarında yayın hayatına başlama hazırlığında olan Seni Kimler Aldı dizisi, büyük yankı uyandırıyor. Başrol oyunculuğunu Yiğit Özşener, Fulya Zenginer, Derya Alabora gibi isimlerin üstleneceği bu dizi, çok kısa bir süre sonra televizyon ekranlarında olacak.

Dizi nerede çekiliyor?

Geçtiğimiz haftalarda dizinin çekimine başlandığı belirtiliyor. İstanbul’da çekimleri başlayan bu dizi setinin, İstanbul’un en ünlü semtlerde kurulduğu belirtilmekte.

Ancak ilerleyen bölümlerde senaryo gereği setin il dışında kurulmasının ön görüldüğünün altı çiziliyor. Şimdilik oldukça büyük beklentiler içerisinde olan bu dizinin, televizyon ekranına farklı bir hava katacağı ön görülüyor.

Dizinin Beykoz ve Büyükçekmece de çekildiği de gözlemlenen noktalar arasında yer almakta.

Dizi konusu ne?

Genel olarak bir aşk ve intikam hikayesinin anlatılacağı bu dizide, Zehra, Aynur, Barış karakterleri göz önünde. Zehra, annesiyle birlikte zengin bir ailenin yanında çalışıp yaşamakta. Bununla birlikte Zehra, zengin ailenin tek veliahtı Barış’a karşı his beslemekte.

Barış da belirli bir zaman sonra Zehra’ya karşı duygu hissetmeye başlasa da, ikilinin bir araya gelmesine pek çok engel var. İlişkilerini korumak isteyen ikili ise, Ceren’in intikamı karşısında zorlu süreçler yaşar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir