Seni Kimler Aldı Yurdaer Okur’un yerine Talat karakterine Serhan Yavaş Geliyor

Nisan 18, 2017, 13:20

Geçtiğimiz haftalarda KKTC'de bir gram uyuşturucu taşıması nedeni ile gözaltına alınan Yurdaer Okur, Seni Kimler Adlı diziden resmi olarak ayrıldığını açıkladı. Talat karakterini ise Serhat Yavaş canlandıracak.

Atv ekranları önceki haftalarda üzücü bir haberle sarsılmıştı. Sezon sonunda Pastel Film işbirliğiyle yayına sunacağı Seni Kimler Aldı dizisini yayınlayacak olan kanal başrol oyuncusundan gelen haberle şoka uğramıştı. Dizinin başrolü Talat karakterini canlandıracak olan Yurdaer Okur’un KKTC’de havalimanında yapılan aramalarda üzerinde 1 gram uyuşturucu çıkması oyuncunun gözaltına alınmasına neden olmuştu. Kefalet bedelini ve cezasını maddi olarak ödeyen oyuncu serbest kalmıştı ve diziye devam edeceği açıklanmıştı.

KENDİSİ TALEP ETTİ

Dizide başrolü canlandıracağına kesin olarak karar verilen oyuncu bugün sosyal medya hesabından bir duyuru paylaştı. Dizinin yapımcıları ve kanalla görüştüğünü dile getiren Okur, diziden resmi olarak ayrıldığını duyurdu. Onun yerine ise Talat karakterini Serhan Yavaş canlandıracak.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.