Serhat Akın ile Sabriye Neden Kavga Ettiler? Ne oldu? Diskalifiye mi olacaklar?

Nisan 18, 2017, 12:30

Survivor adasından kavga sesleri yükseliyor. Serhat Akın ile Sabriye neden kavga etti? Birbirlerine giren her iki yarışmacı için karar ne olacak?

Survivorbyarışmasında gün geçmiyor ki yeni bir olay yaşanmasın… Finale yaklaşırken halen adadan kavga sesleinin gelmesi tüm yarışmacıların sinirini bozdu. Sahnede Sabriye ve Serhat bulunuyor. Eleme potasına girmesi için Sabriye’nin adı yazılması, yarışmacıyı çok kızdırdı. Daha önceden performansa göre değerlendirilen Sabriye, “şimdi niye benim adım yazıldı, Serhat ile kavgamdan dolayı benim ismim orada geçti” diyerek tavrını ortaya koydu. 

 Sabriye ve Serhat Kavgası

Serhat Adem’e “Sen Yalancısın” diyerek çıkışınca, aldığı tepki oldukça  ağır oldu. sabriye’nin işe karışması Serhat’ı daha çok sinirlendirdi.  Adem’i tutan sabriye Serhat’tan da nasibini aldı. ” Sende git yalakalık yapma” sözünden sonra ipler koptu. sabriye şiddete meyilli davranışı ile Serhat’ın üzerine yürürken , arkadaşları tarafından tutuldu. “Ben kime yalakalık yapıyormuşum ” diyen Sabriye bir türlü sakinleştirilemedi. Sabriye ve Serhat arasında küfürlü kavganın sonucu ne olur bilinmez. Sabriye bir bayana yakışmayan küfürlerle Serhat’ı çılgına çevirdi. Birbirlerine hodri meydan diyen ikili arasında sular pek durulmayacak. 

 iplerin koptuğu bu kavgadan sonra yapımcılardan her an diskalifiye haberi gelebilir. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.