Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Siber ordu için sigortalı hacker alınacak

Siber ordu için sigortalı hacker alınacak

Siber ordu için sigortalı hacker alınacak haberi ile ilgili bütün detayları bu haberimizde ele alacak ve sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Siber ordu haberini görünce biz ilk başta yalan bir haber sandık ama artık bu durumun böyle olmayacağını tahmin ediyoruz. Bu anlamda ortaya çıkan bu durum gerçekten bizler için çok açıklayıcı oldu diyebiliriz. Öyle bir ilan açılmadı ama başvuruların yapılacağı bir mail adresi isteyen kişiler ile paylaşıldı. Bu bilgilere ek olarak ayrıca maaşların 6 bin TL ile 10 bin TL arasında olacağı biliniyor.

Konuya ek olarak belirtilmesi gereken şeylerden birisi çalışma saatlerini olmayışı ile alakalı olacaktır. Gerektiği taktirde 7 gün ve 23 saat boyunca çalışması bekleniyor. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söyleyeceğimiz bütün detayları sonuna kadar okuyabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarının sigortalarının da yapılacağını bildirmek gerekiyor. BTK bu konuda oldukça hassas davranacaktır diye tahmin ediyoruz.

DEĞERLENDİRMEYİ BTK YAPACAK

Eğer sizde her anlamda ülkemize yapılan siber saldırılarda rol alabileceğinizi düşünüyorsanız hemen BTK’da gerekli olan yerlere mail atabilirsiniz. Hangi mail adresine mail atacağım diye merak edenler başvuruyu aklından çıkarak en doğru hareketi yapmış olacaklardır. Başvuruların BTK tarafından değerlendirildikten sonra geri dönüşlerin olacağını tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir