Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Sınırsız internet kullananları sevindirecek haber

Sınırsız internet kullananları sevindirecek haber

Sınırsız internet kullananları sevindirecek haber geldi ve bakanlıktan yapılan açıklamaya göre 2018 yılında AKN tamamen kalkacak. Bununla birlikte aynı yıl Türkiye’de oldukça büyük şeylerin yaşanacağını sizlere belirtmek istiyoruz. İnternette zaten 2018 yılında açılacak birçok şey hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz gibi her alanda ortaya çıkan bu durumu kontrol edebilirsiniz diye düşünüyoruz. Birçok kişinin de merak ettiği gibi her türlü detayı burada açıklayabilirsiniz diye düşünüyoruz.

Adil kullanım noktası tarih olacağı için artık videoların önemi çok fazla olacak. Türkiye’de interneti olan her 5 kişiden biri internet kullanırken oldukça büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Bu durumda ortaya çıkan bazı detaylar gerçekten bizleri çok sevindiriyor diyebiliriz. Bu tür haberler ile gerçekten teknoloji anlamında büyük adımlar attığımızı hatırlıyoruz ve ülke olarak geliştiğimizi hatırlamak muhteşem oluyor. Bu anlamda bütün platformlar arıcılığı bu tür detayları kutlamak mükemmel bir şey oluyor.

ADİL KULLANIM NOKTASI 2018’DE KALKACAK HABERİ

Adil kullanım noktasının kalkması ile birlikte tarih olarak şeylerden birisi yazılı haber okumak olacak. Artık herkes video izleyerek vakit geçirecek çünkü internet oldukça hızlı olacak. Aylık internet faturası öden insanlar yüzlerce lira fatura ödese bile bu AKN saçmalığını yaşıyorlar. Bu durum artık herkes için ortadan kalkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir