Ana Sayfa / MEDYA / Siyah Beyaz Aşk Deniz Kim? Ceren ODMAN Oynadığı Diziler

Siyah Beyaz Aşk Deniz Kim? Ceren ODMAN Oynadığı Diziler

Siyah Beyaz Aş bu sezon televizyon ekranlarında yer alan ve beklenenden daha büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Çok daha iddialı adımlar atan bu dizide Deniz karakterinin kim olduğu dizi severler tarafından merak konusu oldu. İçeriğimizde ekranlara yeni giriş yapan dizide Deniz karakterinin kim olduğuyla ilgili detaylar yer alacak.

CEREN ODMAN KİMDİR?

Dizide Deniz karakterini canlandıran oyuncu, Ceren Odman’dır. 1984 doğumlu Ceren, craft oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Başarılı isim ilk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Araf Zamanı dizisinde göstermiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde yer alan ve Yıldız Ay karakterini canlandıran Odman, başarılı işlere imza atmıştır. Televizyon ekranlarında güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı isim, özellikle de Adı Efsane dizisindeki başarısıyla Türk halkının gönlünü fethetmiştir.

Bu dizide Cem Yiğit Üzümoğlu, Simay Barlas, Kaan Sevi, Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya ile oyunculuk deneyimini paylaşmıştır.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ

Siyah Beyaz Aşk İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Arzu Gamze Kılınç gibi başarılı isimlere yer vermektedir. Ferhat, peşine düştüğü adamı hayata bağlamak için doktora ihtiyaç duyacaktır. Kendisini insanları iyileştirebilmek için adayan doktor Aslı diziye girmiştir. Daha sonra Aslı, zorla çiftlikte alıkonulur ve baskı altında yaralı bir adamı iyileştirmek zorunda kalır.

Aslı, Ferhat’ın dayısı Namık’ı iyi birisi olduğunu tahmin etmekteyken onun katil olduğunu öğrenir. Tam bu noktada Namık Aslı’yı öldürmeye karar verecektir. Bu durumda Aslı hayatta kalabilmek için tek bir seçeneğe sahiptir ve bu seçenek Aslı’nın hayatını değiştirecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir