Ana Sayfa / MEDYA / Siyah Beyaz Aşk Dizisi izlendi mı? Reytingleri Nasıl? Erken Final Yapar mı?

Siyah Beyaz Aşk Dizisi izlendi mı? Reytingleri Nasıl? Erken Final Yapar mı?

Televizyon ekranlarında her sezon yeni bir dizi yerini alıyor. Kanal D oldukça iddialı bir dizi ile yeni sezona başlamıştı. Ekranlarda yeni yayın hayatına başlayan ve izleyicileri ekran başına toplaması beklenen yeni dizi birçok usta oyuncuyu da bünyesinde barındırıyor. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrol oyuncuları olduğu Siyah Beyaz Aşk Dizisi son günlerde sezonu erken kapatacağına dair söylemlerle gündeme geldi.

Pazartesi günlerinin sevilen birçok dizisi ile aynı gün yayın veriyor olması dizinin reytinglerinin düşük gelmesine neden oldu. Star tv’de Söz dizisi, Atv’de Kırgın Çiçekler ile yayın gün ve saatlerinin aynı olması dizinin ekranlarda fazla tutunamayacağına dair söylemleri de beraberinde getiriyor. Dizi her ne kadar izleyecinin konu bakımından ilgisini çekememiş olsa da, kadroda yer alan oyuncuların sevenleri ile izlenme aldılar.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi ekibi ilk 13 bölüm için hazırlıklarını tamamladı. Önümüzdeki haftalardaki bölümlerde izleyici için büyük yankı uyandırabilecek sahnelere yer verip bir kitle kazanabilirse reyting tablolarında bir değişiklik söz konusu olabilir. Fakat bu tablo aynı seyrinde devam ederse yapım şirketi diziye final kararı verebilir.

Dizinin isminden de anlaşılabileceği üzere birbirlerine zıt iki insanın konu aşk olunca birbirlerine ne kadar uyumlu olabileceklerini konu alıyor. Sevgi dolu ve yaşamından oldukça keyif alan Aslı, sevgi yoksunu insanlara karşı adeta düşman kesilen Ferhat’ın hikayesini anlatıyor. D Productions imzası taşıyan dizinin senaryo yazarları Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon ile kaleme alındı. Dizinin yönetmenliğini ise Yasin Uslu yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir