Şok Aktüel Haftasonu 29 Nisan İndirimli Ürünler Kataloğu

Haziran 2, 2017, 18:04

29 Nisan vatandaşlarımızın tercihi Şok, yine büyük indirimlerle evlerimize giriyor. Şok hafta sonu indirimli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.

Hafta sonu indirimleriyle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şok, yine fırsat kataloğuyla gündemde. Birbirinden muazzam ürünlere ciddi indirimler yaparak raflarında yer veren mağaza, bu hafta için büyük sürprizler yapacak.

Vatandaşlarımızın büyük bir ilgiyle takip ettiği Şok aktüel indirimli ürünler kataloğu 29 Nisan 2017 tarihi için yayınlandı. Yarın birbirinden özel ürünler Şok indirimli ürünler listesinde yer alacak.

Ev ihtiyaçlarını çok daha makul fiyatlardan kapabilme imkanı sağlayan market zinciri, sınır tanımıyor. Market zincirleri arasında insanlarımızın özel olarak takip ettiği mağaza, yine çok büyük kolaylıklar sağlıyor.

Ev alışverişlerinin bir numarası haline gelmiş durumda olan bu mağaza, bu haftada büyük imkanlar sağlıyor.

Hangi ürünler indirime girdi?

Otomatik kapanma, kaynatma ve sıcak tutma özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan, paslanmaz çelik rezistanslı Sinbo Elektrikli Çay Seti 69,90 TL. 7 yumurta pişirme kapasiteli, otomatik kapanma özellikli, pişirme işlemi bittiğinde sesli uyarı yapan Sinbo Yumurta Haşlama Makinesi 29,90 TL.

Şok’ta bu hafta sonu geçerli olacak 29 nisan Şok aktüel broşüründe yer alan kampanyalı ürünler bu kadarla sınırlı değil. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip, 4 yıl garantili King Çelik Su Isıtıcısı 49,90 TL. 4 Katlı Metal Sebzelik 19,90 TL. Dolap İçi Raf 7,95 TL. Raf Altı Sepeti 7,95 TL. Farklı renklerde Ahşap Bank Havluluk 9,95 TL. Şok 29 nisan 2017 aktüel kataloğunda dikkat çekici ürünlerden birisi de Lav’dan. Lav 3’lü Galata Pastel Kısa Meşrubat Bardağı 5,95 TL. Lav Fresco Kilitli Saklama Kabı 3,95 TL. Farklı desenlerde Kilim 14,90 TL. Kavun Saklama Kabı 3,50 TL. Farklı beden ve desenlerde Bayan Pijama Altı 7,95 TL. Bay Bayan Spor Çorap 2 TL. Bay Bayan Dikişsiz Suba Çorap 2,50 TL.

Şok 29 Nisan-2 Mayıs 2017 kataloğunun bir diğer dikkat çekici detayı ise 25 TL ve üzeri alışverişlere özel olarak indirimli iki ürünün yer alması. Bu ürünler Cilit Bang Fırsat Paketi ve Sensodyne Diş Macunu. Ayrıca Çilek kg 4,99 TL. Karpuz kg 2,99 TL. Sardunya Saksı Çiçeği 5,90 TL.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.