Ana Sayfa / GÜNDEM / Sons Of Anarchy 8.sezon ile tekrar ekranlara gelecek

Sons Of Anarchy 8.sezon ile tekrar ekranlara gelecek

Sons Of Anarchy 8.sezon ile tekrar ekranlara gelecek çünkü milyonlarca izleyici bu diziyi tekrar izlemek istiyor. Motor çetesinin anlatıldığı bu dizide aynı zamanda gerçek hikayelerin de anlatıldığını söylemek gerekiyor. Eğer sizde bu haberleri merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söyleyeceğimiz bilgileri dinleyin çünkü buna çok şaşıracaksınız. Yeni sezonun önümüzdeki aylarda başlayacağı biliniyor ama kim izleyecek gerçekten bilmiyoruz.

Dizinin son bittiği yerden devam edeceği konuşuluyor. Eğer böyle olursa kimi izleyeceğiz gerçekten biz de merak ediyoruz. Neredeyse bütün üyeler ölmüş ve arkada birkaç kişi kalmıştı. Eğer bu böyle devam ederse sezonun başladığı gibi biteceğini düşünmekle beraber izleyici kitlesinin fazla olmayacağını düşünüyoruz. Böyle konuşunca aklımıza direk dizinin ilk sezonlarında yer alan başkan Clay geliyor. 

O öldü ama dizi çok daha fazla izlenme devam etti. Üstelik o kadar çok fazla insan izlemeye başladı ki reklamlar üst üste geldi. Üstelik bazı motor kulübü üyeleri dizide rol aldı. Bunun sonucu olarak dizi 7. sezon ile final yaptı ve başladığı gibi bir anda bitti. Muhtemel fikirlere göre Jax’in çocukları büyüyecek ve tekrar aksiyon başlayacak diye tahmin ediyoruz. Siz ne düşüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir