Ana Sayfa / DÜNYA / Suikastçının cenazesini kimse almıyor

Suikastçının cenazesini kimse almıyor

Suikastçının cenazesini kimse almıyor ve bu durum aslında bizi şaşırtmıyor çünkü gerçekten bu tür şeylerin yaşanmasını istemiyoruz. FETÖ terör örgütüne üye olan polis memuru Rus elçisini kürsüde öldürmüş ve olay yerine gelen polislerde onu etkisiz hale getirmişlerdi. Zaten medyaya düşen videolarda da olay yerinden sadece ölüsünün çıkabileceğini dile getiren hainin cenazesini kimse almıyor.

Kanunlara göre cenazeyi ancak birinci dereden yakınlar alabiliyor fakat bütün yakınların göz altında olduğunu söylemek gerekiyor. Adli tıpta olan cenazeyi kimin alacağı merak edilirken Rus elçinin çoktan gömüldüğünü sizlere söylemek istiyoruz. Olay gecesi yaşananlardan sonra ise suikastçının ailesi göz altına alındı.

DÜŞÜRÜLEN RUS UÇAĞINDA DA ONUN PARMAĞI VAR

Bu anlamda aslında dile getirmek istediğimiz konulardan birisi ölen suikastçı ile ortaya çıkan detaylardır. Polis olduğunu daha sonradan öğrendik ve bunu öğrendikten sonra deşifre olmamış böyle psikopatlar olabileceğini düşündük.  Mevlüt Mert Altıntaş gibi FETÖ üyesi polislerin için umuyoruz ki bir çalışma yapılıyordur. Konu ile ilgili olarak belirtmek istediğimiz şeylerden bir diğeri ise Rus uçağının düşürülmesi dosyasında bu isminde yer aldığıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir