Survivor Oy Sıralaması ve 18 Nisan Acunn Halk Oylaması SMS Sonuçları

Nisan 18, 2017, 23:22

Survivor 2017'de eleme heyecanı yaşanıyor! Adaların birleşmesinden sonraki eleme için halk oylamasına kalan adayların oy sıralaması ve 18 Nisan SMS sonuçları merak konusu oldu.

Bu yıl Survivor’da yine birbirinden heyecanlı ve gerilimli anlar yaşandı. TV 8 ekranlarında yayınlanan ve gönüllüler takımı ile ünlüler takımını kıyasıya mücadeleye sokan yarışma programında finale adım adım ilerleniyor. Elenen yarışmacıların sonrasında adada kalanlar için ada birleşmesi heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz hafta yapılan birleşme sonrasında adada bu şekilde ateş ve barut yanyana gelmiş oldu. Birleşme sonrası ilk eleme heyecanı ise 18 Nisan’da yaşanacak ve SMS sonuçları elenen kişiyi ortaya koyacak.

SMS SIRALAMASINDA DURUM NE

Acun Ilıcalı, elenecek olan ismi açıklamak üzere konseyi topladı. Her iki takımda bir araya geldiği konseyde heyecanlı bir bekleyiş içerisinde. Eleme adayları olan Gökhan, Bena, Pınar ve Sabriye için atılan SMS sonuçları noter aracılığı ile Acun Ilıcalı’ya teslim edildi. Sonuçlar açıklandığı anda detaylar sayfamızda yer alacak.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.