Tatlı Bela 57.Bölüm Fragmanı Tüyoları 2 Mayıs Özeti Neler Yaşanacak

Mayıs 1, 2017, 13:10

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni Hint Dizisi Tatlı Bela 57. bölümü ile ekranlara gelecek. Sevilen dizinin 2 Mayıs'ta yayınlanacak olan yeni bölümünün özetinde neler var merak ediliyor.

Hint Dizileri ülkemize Kanal 7 tarafından taşınmış ve izleyici kitlesi kısa sürede alıştırılmıştır. Renk, doku, kültür ve tema öğeleri ile Türk dizilerinden büyük ölçüde ayrılan Hint yapımları kendi tarzları ile dikkat çekmektedir. Son yıllarda yayınlanan bir çok Hint Dizisi arasında Tatlı Bela ise bir adım öne çıkmaktadır. Asta’nın neşeli maceralarının anlatışdığı dizinin 57. bölümünde neler yaşanacak herkes tarafından merak edildi. Yayınlanan yeni fragman ise yeni bölüm hakkında önemli ipuçları verdi.

57. BÖLÜM ÖZETİ

Nirancan artık sinirden köpürmektedir. Onu uyutan ve tüm bu etkinlikleri organize edenin kim olduğunu bulmak konusunda kararlıdır. Evdeki herkesi sorguya çeken Nirancan bir şekilde okların hep Asta’yı gösterdiğini fark etmiştir. Angeli suçu üstlenmeye çalışsa da Nirancan için artık Asta, evin mimli ismidir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.