Ana Sayfa / YAŞAM / Trafik durumu normalin bile altına indi

Trafik durumu normalin bile altına indi

Trafik durumu İstanbul’da haftasonu olan trafikte normalin bile altına indi. Bu anlamda ortaya çıkan birçok sevindirici haberler oluştu. İlk olarak söylemek gerekirse internette ortaya çıkan birçok bilgileri değerlendirecek olursak kaza haberlerinin ve yolda mahsur kalan insanlar gibi haberlerin bizlere ulaşmadığını söyleyebiliriz. Bu durum çok sevindiricidir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin canlı trafik uygulamasında ise trafik durumunun yüzde 10 civarlarında seyrettiğini söyleyebiliriz. Trafiğin yoğun olması oldukça can sıkıcı bir şeydir ve kar yağışı olup yollar kapancı durma noktasına gelen trafik çok daha fazla can sıkabiliyor. İstanbul genelinde bütün trafik uygulamaları yeşil oldu.

İSTANBUL’UN TRAFİK DURUMU YEMYEŞİL OLDU

Haftsonu olması ile birlikte trafik çok fazla değil ama şiddetli kar yağışı ve rüzgar böyle olmaya devam ederse trafik yine iş saatlerinde belirli bir yükseklikte olabilir ama Cuma günkü gibi yüzde 90 seviyelerine ulaşacağını sanmıyorum çünkü belediye ekipleri 24 saat çalışmalarını sürdürüyorlar. Trafik haberin saati itibarıyla yüzde 5 olarak kayıtlara geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir