Tren Filmi Fragmanı Yayınlandı mı – Film vizyon tarihi ve oyuncu listesi

Nisan 19, 2017, 19:54

Bir süredir gündemde adı sıkça geçen Tren filminin detayları belli oldu. Merak edilen bir takım detaylar internete sızdırılırken filmin fragmanı merakla bekleniyordu!

Bu sene beyaz perdeye giriş yapan bir çok Türk filmi oldu. Çeşitli türdeki çok sayıda yapım ile Türk sinema tarihinin neredeyse en bereketli yıllarından birisi bu nedenle 2017 oldu.

Sıradaki yapım ise herkesi heyecanlandırdı! Aşk-ı Memnu ve Fatmagül’ün Suçu Ne adlı yapımlarla tanıdığımız Beren Saat ve Poyraz Karayel’den bildiğimiz başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin başrollerini paylaşacağı Tren filmi resmi olarak ilan edildi. İkilinin başrollerinde yer alacağı film için çalışmalara başlandı ve şimdiden filme dair bir çok bilgi intenete sızdırıldı.

EYLÜL 2017’DE VİZYONDA

Henüz sır gibi saklanan film projesinden intenete sızan bilgilere göre Eylül ayında beyaz perdede görebileceğimiz filmde Beren Saat ve İlker Kaleli başrolleri paylaşıyor. Hatta film projesi nedeniyle Çağan Irmak’ın dizi teklifini geri çeviren Saat, film projesine yoğun bir şekilde konsantre olmuş durumda.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.