Anasayfa / Gündem / TRT1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın tekrarı ne zaman ve hangi saatte yayınlanacak?

TRT1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın tekrarı ne zaman ve hangi saatte yayınlanacak?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi ‘Masumlar Apartmanı’nı izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenlerin merak ettiği konulardan biriside tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin tekrar bölümlerinin saati ve gününe yazımızdan ulaşabilirsiniz.

15 Eylül 2020 Salı günü TRT ekranlarında başlayan Masumlar Apartmanı dizisi oldukça ilgi çekiciydi ve insanlar dizinin hangi günlerde ve hangi saatte tekrar yayınlanacağını merak etti. Bu konuda diziyi izleyemeyen veya tekrar izlemek isteyenler için dizinin tekrarlarını sizlerle paylaşacağız.

TRT 1 ekranlarının en yeni dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisi, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Alper Saldıran gibi sevilen oyuncuların rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi. Çok sevildi ve tekrar TRT’nin hangi gün ve saatlerde tekrar gösterime gireceği merak konusu oldu. Gerçek bir hikâyenin uyarlaması olan ve TRT yayınına bakıldığında oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Masumlar Apartmanı dizisinin tekrarlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Tavsiye :  Kimsesizler dizisi Zeynep karakteri kimdir? Derin Su Akkuş kimdir?

Masumlar Apartmanı Dizisinin Tekrarları şöyle:

15 Eylül Salı – 22.45

16 Eylül Çarşamba – 00.15

17 Eylül Perşembe – 22.30

18 Eylül Cuma – 20.00

19 Eylül Cumartesi – 10.25 / 00.15

20 Eylül Pazar – 16.00 / 00.15

21 Eylül Pazartesi – 21.50

Masumlar Apartmanı Dizisinin Tekrar Gün ve Saatleri

Masumlar Apartmanı dizisinin ilk bölümü 15 Eylül 2020 Salı günü saat 20: 00’de TRT’de ekrana gelecek. Ancak TRT yayınına baktığımızda dizinin sonraki bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını göremedik. Muhtemelen önümüzdeki günlerde TRT yayınına yeniden başlanacak ve dizinin tekrarları seyirciye sunulacak. TRT yayınına göz atıp dizinin tekrarlayacağı günleri ve saatleri detaylı bir şekilde sıralayacağız.

Masumlar Apartmanı Tanıtım Fragmanı

Kaynak : Gürses Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir