Ana Sayfa / DÜNYA / Trump günler sonra beyaz saraya taşınacak

Trump günler sonra beyaz saraya taşınacak

Trump günler sonra beyaz saraya taşınacak ve bu taşınmayı dört gözle bekliyoruz. Oldukça lüks içinde yaşayan ve dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Donald Trump yeni ABD başkanı oldu ve bu alanda oldukça büyük değişimler başladı. Trump’ın ekibinin zenginlerle dolu olduğunu söylemek gerekiyor. İş dünyasında yeni hareketlenmelerin olduğunu söylemek gerektiği gibi aynı zamanda çok kısa zamanda Trump’ın beyaz saraya adım atacağını da söylemek gerekiyor.

Beyaz Saray’da yaşamaya başlayacak olan Trump nasıl bir yaşam sürdürecek merak ediyoruz. Ayrıca Obama’nın yeni evine taşınması ve sarayı terk etmesi de en çok merak edilen karelerden birisi olarak gündeme geliyor. Konu ile ilgili olarak bazı detayları açıklamak isterdik ama maalesef açıklayamıyoruz. Beyaz Saray’da olan her şey artık Trump’ın yetkisinde olacak. Köpeğinden kedisine kadar her türlü alet ve hırdavat yeni başkanın hedefleri doğrultusunda yer değiştirecektir diye tahmin ediyoruz.

OCAK AYINDA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU DEVRALACAK

Gelen bilgilere göre Ocak ayında başkanlık koltuğunu devralacak olan Trump’ın siyasi anlamda büyük değişiklikle yapması ve aynı zamanda birçok kişinin merak ettiği gibi barışı sağlayacağı düşünülüyor. Türkiye ile arası olan ünlü iş adamı ve yeni ABD başkanın bu serüveni gerçekten çok merak ediliyor. Amerika’yı nasıl bir gelecek bekliyor çok yakında ortaya çıkacaktır. Yorumlarınızı aktarmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir