Ana Sayfa / GÜNDEM / Tuzlaspor Galatasaray’ı bozguna uğrattı

Tuzlaspor Galatasaray’ı bozguna uğrattı

Tuzlaspor Galatasaray’ı bozguna uğrattı diyoruz çünkü yeşil sahalarda beklenenin dışında bir şey oldu ve bir anda yükselişe geçen Tuzlaspor Galatasaray’ı 3-2 yendi. İlk yarı bir sıfır geri düşen Tuzlaspor ikinci yarı oldukça yüksek motivasyon ile sahaya giriş yaptı. İkinci yarı ile birlikte rakibine 3 gol atan Tuzla’nın bunu dakikalar içerisinde yaptığını da belirtmek istiyoruz. Maçta 3 tane kırmızı kart çıktı ve sarı kartlarda var. Oldukça sert geçen maçta Tuzlaspor gerçekten muhteşem bir başarı yakaladı ve kendi grubunda Galatasaray’ı tuzla buz ederek birinciliğe oturdu.

Maç sonunda ve gollerden sonra takımın teknik direktörüne koşan oyuncular başarının aslında onda gizli olduğunu söylüyor. Tamamen Türk olan oyuncular ile birlikte genç yeteneklere de izin veren Tuzla’nın teknik ekibi bu anlamda takdir edilebilecek bir başarıya imza attı. Kendi grubunda zirveye çıkmasının hemen akabinde ayrıca birçok anlamda muhteşem detaylarında olduğunu ortaya koymak gerektiğini söylemek istiyoruz. Yağmurlu ve soğuk havaya rağmen Tuzla’yı taraftarı yalnız bırakmadı. Tuzla İstanbul’un bir ucudur ve aynı şekilde müsabakanın gerçekleştiği yer Başakşehir çok ayrı bir yerdedir.

Bu gibi durumları hiç düşünmeden takımlarını desteklemeye gelen Tuzlaspor taraftarını ve Galatasaray taraftarını da saygıyla konumuza ekliyoruz. Taraftarlar aslında her şeydir. Oyundan çok onların önemi vardır ama son zamanlarda oluşan talihsiz olaylardan dolayı her şeyi unutur bir hale geldik. Taraftarlar ve değişik müsabakalar ile her alanda Türkiye olarak ortaya çıkmaya hazırlanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir