Vatanım Sensin Yüzbaşı Yakup Asılacak mı? Fatih Artman Diziden ayrılıyor mu

Nisan 19, 2017, 11:06

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin'in Yüzbaşı Yakup'u idam yolunda! Yüzbaşı asılacak mı, karakteri canlandıran Fatih Artman diziden ayrılıyor mu?

Kanal D ekranları bu sene bir çok güçlü ve başarılı dizi yapımını izleyicileri ile buluşturdu. Bunlar arasında oyuncu kadrosu ve kurgusu ile dikkat çeken Vatanım Sensin sıkça gündemde yer aldı ve dikkat çekti.

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizi her hafta yeni bölümü ile izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Reyting başarısı da bir hayli yüksek olan dizinin yeni bölümü için soluk kesen bekleyiş başladı. Bu gerginliğin nedeni ise önceki bölümde idama yollanan Yüzbaşı Yakup’un başına ne geleceğinin merak edilmesi oldu.

DARAĞACI YOLUNDA NELER OLACAK

Vatanım Sensin’in güçlü karakterlerinden Yakup Yüzbaşı’yı Fatih Artman canlandırmaktadır. 24. bölüm fragmanında darağacında görüntülenen Yakup karakterinin ölecek olması ihtimali izleyenleri heyecanlandırdı. Henüz yayınlanmayan yeni bölüm nedeniyle Yüzbaşı’nın hayatı kurtulacak mı belli değil ancak, Fatih Artman’ın sözleşmesi gereği dizinin ilerleyen bölümlerde yer alacağı biliniyor.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.