Anasayfa / Gündem / Yemin 256 257. Bölümünde neler oluyor? (Özet)

Yemin 256 257. Bölümünde neler oluyor? (Özet)

Kanal7 ekranlarının sevilen ve beğenilen dizilerinden birisi olan Yemin dizisinde 256. ve 257. bölümlerinde neler yaşanmaktadır? Ekranların fenomen dizisi haline gelen ‘Yemin’in 256. bölüm ve 257. bölüm özetini izleyemeyenler için haberimizde derlemiş bulunmaktayız.

Yemin 256. Bölüm Özeti

Sayfa İçerikleri

Emir, Feride’nin rahmetli kardeşini inceleyebilecek birinden yardım alır. Feride ismini verir. Adam ise bu isimdeki kişinin erkek kardeşi olmadığını iddia ediyor. Emir daha da gerilir, Cavidan Hanım gerçekler ortaya çıkmasın diye Feride’nin soyadını değiştirmiş. Dolayısıyla gerçek Feride ailesiyle artık kimse iletişime geçemez. Gerçek, Feride Teyze ve ona aşık bir kötü adam Feride’nin nerede yaşadığını bulmak için harekete geçene kadar açığa çıkmaz. Feride’nin peşinde koşan kötü adam konağa geldiğinde gerçek ortaya çıkar.

Yemin 255. Bölüm Özeti

Cemre bitirdi, Kumru başladı. Cemre, Emir’e âşık oldu ve onu elde etmek için yapmadığı bir kötülük yoktu. Artık Kumru Kemal’e âşık olmuştur ve onu elde etmek için kız kardeşine yapmayacağı hiçbir kötülük yoktur. Kemal ve Narin evlenmek üzereydiler ve gelinliği bile eve geldi. Kız kardeşini kıskanan Kumru, onun yerine geçmek istediği için gizlice gelinlik giyer. Kumru, kız kardeşinin merdivenlerden düşmesine neden olur. Kemal eve gelir ve onu hemen hastaneye götürür, aracı bozulsa bile bir yol bulur ve alır, ancak Narin’in beyninde pıhtılaşma olduğu sürece felç olma riski vardır. Kemal kendini suçluyor.

Tavsiye :  Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine'nin hayatı!

Feride, kardeşinin ölüm haberini aldıktan sonra hızla memleketine gider. Kimseye söylemeden gittiği için herkes onun Emir yüzünden gittiğini düşünüyor. Feride’nin ağabeyinin böbrek hastalığı vardı ve nakil ameliyatı olmak zorunda kaldı. Paraya ihtiyaç vardı. Feride parayı bulup yengesine verdi ancak teyzesi ameliyat olmasına izin vermedi. Parayı kendisi harcadı. Feride’nin teyzesi, Feride ile evlenmek isteyen kötü ve zengin adamlarla takım kurarak Feride’nin hayatını zindana çevirmek ister.

Feride kardeşini mezarında ziyaret etti, son bir kez vedalaştıktan sonra konağa döndü. Cavidan Hanım, dönmeden önce birinden aldığı telefonla gizlice cezaevine ulaştı. Kardeşinin öldüğünü de öğrendi. Feride konağa döndüğünde Emir, sözleşmeyi bozduğunu ve işi olmadığını söyledi. Feride, sözleşmeyi göz ardı etmediğimi, kardeşimin öldüğünü, yanına gittiğini söyler ve içeri girer. Emir bu duruma çok üzüldü. Bebeklerle ilgilenen Feride, bebeklere babanız olsa da ben seni bırakmayacağım der. Emir de bunu duydu ve daha da yumuşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir