Ana Sayfa / YAŞAM / Yeni BMW G310 GS Tanıtıldı

Yeni BMW G310 GS Tanıtıldı

Tam 1 yıl aradan ve boşluktan sonra 500cc motorlar altın da resmen patlamış olan BMW G310, halen ilgi görüyor ve satış rekorları kıracak gibi. Günler geçtikçe yoğunlaşan trafik sonucu, insanlar artık şehir içinde gezmek ve işten eve evden işe gitmek için motosiklet alıyor. Motor satın alırken artık, az da olsa güç, konfor, ekonomi, kalite ve çok yönlülük ön planda.

BMW G310 GS’in teknik özellikleri

0,313 lt sıvı soğutmalı tek silindirli bir bloğa sahip. Bu motor 34HP(horse power) güç üretiyor ve motosikletin ağırlığı 169,5 Kg. Bu güç ve ağırlıkla motosikleti şehir için de ve trafikte rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. Ayrıca sele yüksekliği 835mm. Bu oranlar bütün insanlara hitap edildiği için her yaşta ve ebatta ki insanlar kullanabilecek.

Model GS ailesinin şuan en küçük modeli. Fantastik ve sıradışı bir tasarımıyla G310 çok dikkat çekecek. BMW ‘nin Almanya dışın da üretilen tek üyesi olsa da BMW ‘nin bu üretime ve tasarıma olan katılımı, kendini direkt olarak hissettirmektedir. Tasarıma bakıldığında kusursuz bir R1200GS stili ve estetiği görmekte mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir