Anasayfa / Gündem / Yeni Hayat dizisindeki Yüzbaşı Ayhan kimdir?

Yeni Hayat dizisindeki Yüzbaşı Ayhan kimdir?

Bu Haberimizde Yeni Hayat dizisindeki Yüzbaşı Ayhan kimdir? Gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç? Nereden mezun oldu? Daha önce hangi dizilere katıldı? Kız arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesapları gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu haberimizde bulacağız. Bu sayfada Yüzbaşı Ayhan’ın Yeni Hayat dizisindeki rolü ile ilgili tüm soruları sizlerle paylaşacağız.

Yani Hayat dizisinin kahramanı Yüzbaşı Ayhan’a hayat veren oyuncunun gerçek adı Rami Narin, 1 Ocak 1990 tarihinde Hatay’da doğdu. 17 Eylül akşamı Yeni Hayat dizisinde Ayhan olarak yayınlanan dizinin bir bölümünde yer alan Rami Narin, Beykent Üniversitesinden mezun olmuştur.

Şimdi 30 yaşında olan oyuncu 2014 yılında Ezra filminde rol aldı. 2018 yılında yayınlanan Ağlama Anne dizisinde Salih karakterine hayat verdi. 2019 yılında Benim Adım Melek dizisinde rol alan oyuncu, şimdi Yeni Hayat dizisinde Yüzbaşı Ayhan karakteriyle başrolde.

Ordudan ayrılan bordo bereli bir asker zengin olan bir iş adamının eşine özel koruma olmasını anlatan bu yeni dizi kadrosuna oyuncu ilave etmeye devam ediyor. Diziye katılan oyuncudan biriside Yüzbaşı Ayhan karakteriyle Rami Narin olmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir