Ana Sayfa / GÜNDEM / YTÜ mezunu Yunus Görmek terör saldırısında hayatını kaybetti

YTÜ mezunu Yunus Görmek terör saldırısında hayatını kaybetti

YTÜ mezunu Yunus Görmek yılbaşı gecesi Reina’da meydana gelen hain terör saldırısında hayatını kaybetti. Üniversiteden mezun olduktan sonra açık öğretim ile eğitimine devam eden 23 yaşındaki öğrenci olan Görmek yılbaşı akşamı harçlık çıkarmak için bir yakının yanında çalışmaya gitti. Çalışmaya gittiği Reina o gencin mezarı oldu. Hain terör saldırısında teröristlerin saldırısı sonucu vücuduna kurşun isabet eden Yunus Görmek hayatını kaybetti.

Yunus Görmek’in Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda bir dönem okul başkanlığı da yaptığı biliniyor. Oldukça başarılı bir geçmişe sahip olan gencin girişimci ruhunu da buradan görebiliyoruz. Harçlık çıkarmak için gittiği Reina’da terör saldırısı sonucu hayatını kaybetti. Allah rahmet diliyor ve ailesine sabır diliyoruz. Sosyal medyadan ise amcasının açıklaması da medyaya yansıdı.

YUNUS GÖRMEK OKUL BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ

Sosyal medyada amcasının açıklaması medyaya yansıdı. Amcası da onun gibi o akşam Reina’da çalışıyordu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada yeğenini kaybettiğini açıklayan ve terör saldırısından kurtulan Reina çalışanın paylaştığı bu bilgiyle de Yunus Görmek’in girişimci ruhunu tekrar görmüş olduk. Yakınlarına Allah sabır versin diyoruz ama bununda hesabı sorulacak. Yunus’un hayatını kaybetmesine sebep olan bütün gizli kalmış dış güçleri, batıyı ve terörü destekleyen herkesi Türkiye olarak temizleyeceğiz. Sizin toprak altındaki bedenleriniz rahat olsun şehitler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir