Ana Sayfa / EĞİTİM / Yusuf müdürün vurulması Sarp ile araları düzeltecek

Yusuf müdürün vurulması Sarp ile araları düzeltecek

Yusuf müdürün vurulması Sarp ile araları düzeltecek çünkü Sarp babası vurulmuş gibi çok üzüldü. Bunun yanında aslında Sarp’ın hayatını kurtaran kişi tam olarak Yusuf müdür olacaktır. O gün onu takip etmeseydi gerçekten bu tür şeyler olmayacaktı. Yani Sarp ölecek, müdür ölecek ve yine Celal kazanacaktı. Gerçekten çok değişik şeyler olacaktır ama yeni bölüm ile birlikte Yusuf müdürün ölmeyeceğini kesinlikle tahmin ediyoruz. Aralar düzelecek ve zorlu takip tekrar bize ekranlara bağlayacaktır diye tahmin ediyoruz.

Ezel’den sonra gerçekten Türkiye’yi bu kadar ekrana kilitleyen ve ters köşe yapan bir dizi olmamıştı. İçerde gerçekten muhteşem bir şekilde ilerliyor. Dizinin çekim ekibinden senaristine kadar profesyonel bir ekibin olduğunu görmek çok zor olmuyor. Ay Yapım yine muhteşem bir yapıma imza attı ve izlenme rekorları kırmaya devam eden dizinin son bölümü yine ters köşe yaptı. Kadının temizlikçi olması ve Yusuf müdürün sarpı takip etmesi gerçekten bizleri çok şaşırtmıştı.

YUSUF MÜDÜR İLE SARP TEKRAR AKSİYONA TANIK OLACAK

Sizce yeni bölümde neler olacak? Kesinlikle müdür ölmeyecek ama diziden ayrılanların sayısının bir hayli artacağını düşünüyoruz. Alyanak’ın özellikle öleceği çok tahmin ettiğimiz gibi avukatın patronu olan kadına da neler olacağı en çok merak ettiğimiz şeyler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir